آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

مینی‌دوره جدید- آداب الکترونیکی


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۹ بهمن ۱۳۹۴

هر جامعه‌ای ولو مجازی، ساز و کار خودش را دارد. یک سری کدهای اخلاقی و آداب اجتماعی که برای یادگیری آن‌ها کتاب خاصی نمی‌خوانیم یا کلاس مخصوصی نمی‌رویم اما به تدریج که وارد اجتماع می‌شویم در حین معاشرت با دیگران کم‌کم آداب جامعه را فرا می‌گیریم. دنیای مجازی نیز اصول و آدابی دارد که رعایت کردن آن باعث می‌شود شخصیت شما در این محیط ارج نهاده شود.

اما برای بسیاری از ما، سرعت ورود به دنیای مجازی و استفاده از ایمیل، اپلیکیشن‌های مختلف ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی به قدری بالا بوده که از یادگیری فرهنگ استفاده از این امکانات جدید عقب مانده‌ایم. به همین دلیل تصمیم به راه‌اندازی مینی‌دوره‌ای گرفتیم که در آن به باید‌ها و نبایدها در ارتباطات الکترونیکی بپردازیم که حاصل آن «مینی‌دوره آداب الکترونیکی» است. 

این مینی‌دوره از امروز بیستم بهمن ماه ۱۳۹۴ راه‌اندازی شده است. شرکت در این دوره به همه کاربران درسنامه توصیه می‌کنیم. 

برای اطلاع بیشتر از عناوین این دوره آموزشی به صفحه تخصصی دوره مراجعه کنید.
 
برای شرکت در این دوره آموزشی کافی است یک ایمیل خالی به mini.netiquette@darsnameh.com بزنید. 
 
هم‌چنین می‌توانید از طریق اپیلیکشن‌های اندروید و آی‌او‌اس درسنامه در این دوره آموزشی شرکت کنید. برای این کار باید اپ خود را به روز رسانی کنید. نحوه به روز رسانی اپلیکیشن‌های درسنامه را می‌توانید این‌جا ببینید.

 

 

نظرات

سلام خسته نباشید.من دنبال درسنامه توییتر هستم .امیدوارم که مطلب شما همان درسنامه توییتر باشد.با تشکر

عالیه خوبه

ارسال نظر


رسانه‌های اجتماعی:
نمونه موفق در این زمینه، به نظرم وب سایت درسنامه است. این وب سایت آموزش از راه دور بر مبنای ایمیل است که کاربران می‌توانند با دریافت واحدهای آموزشی از طریق ایمیل و بدون مراجعه به وب‌سایت درسنامه...