آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

دوره جدید- روانشناسی کودک ۱


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۸ آبان ۱۳۹۴

بچه‌دار شدن به خودی خود دانایی و کارآیی لازم برای این هنر را در انسان به وجود نمی‌آورد. برای کسب این هنر باید بدانیم کودکان چگونه بزرگ می‌شوند. حرفه پدر و مادری از پیچیده‌ترین حرفه‌ها در جامعه است، زیرا پدر و مادر بودن به معنای بیست‌ و چهار ساعته روانشناس و معلم کودک بودن نیز هست.

دوره روانشناسی کودک درسنامه ترجمه و اقتباسی از کتاب Tout se joue avant six ans است که خود ترجمه کتاب How to Parent نوشته فیتسهوک دادسون است. این دوره، مراحل مختلف رشد کودک از بدو تولد تا شش سالگی کودک را بررسی می‌کند و پر است از توصیه‌هایی که بر اساس نظریات روانشناسان بزرگ نوشته شده است. 

کتاب و این دوره درسنامه خطاب به مادران نوشته شده و سعی شده مانند گفت و گویی بین نویسنده و خواننده باشد. در دوره پیش رو نیز سعی شده این لحن حفظ شود. هر چند کتاب -و این دوره درسنامه- خطاب به مادران نوشته شده اما پدران نیز همان‌قدر از این دوره بهره خواهند برد. اما حتی اگر هنوز پدر یا مادر نشده‌اید یا مدت‌ها است که کودک شما سن شش سالگی را رد کرده‌ است، خواندن این دوره برای شما خالی از لطف نخواهد بود. 

روانشناسی کودک درسنامه در دو دوره عرضه خواهد شد. دوره اول آن، از امروز ، ۸ آبان ۱۳۹۴، راه اندازی شده و شامل ۲۲ درس است. عناوین درس‌ها را می‌توانید در صفحه اختصاصی دوره ببینید. دوره دوم آن نیز در چند ماه آینده منتشر خواهد شد.

برای شرکت در این دوره آموزشی از طریق ایمیل کافی است یک ایمیل خالی به CP1@darsnameh.com بزنید.

هم‌چنین می‌توانید از طریق اپیلیکشن‌های اندروید و آی‌او‌اس درسنامه در این دوره آموزشی شرکت کنید. برای این کار باید اپ خود را به روز رسانی کنید. نحوه به روز رسانی اپلیکیشن‌های درسنامه را می‌توانید اینجا ببینید.

نظرات

بنده از زحمات شما در این خصوص تشکر می‌کنم و آرزوی موفقیت می‌کنم تا همیشه در این راستا موفق و موفق‌تر باشید. سربلند باشید!

سلام عالیه

فرناز عزیز، خوشحالیم که از این دوره راضی هستید. ممنون می‌شویم آن را به کسانی که فکر می‌کنید به کارشان می‌آید معرفی کنید. 

بی نهایت از زحمات شما تشکر کرده
من جز اولین مشترکان درسنامه هستم اما اندروید شما دیگر قابل نصب کردن روی گوشی نیست
لطفا راهنمایی فرمایید

آقای صبوری عزیز، 
ممنون از لطف شما. لطف می‌کنید مشکل را از طریق ایمیل به ما گزارش کنید؟ هنگام نصب چه پیام خطایی می‌گیرید؟ اگر لطف کنید به support@darsnameh.com ایمیل بزنید ممنون خواهیم شد. 

ارسال نظر


برسام:
‎درسنامه، وب‌سایت آموزش از راه دور بر مبنای ایمیل است که کاربران می‌توانند با دریافت واحدهای آموزشی از طریق ایمیل و بدون مراجعه به وب‌سایت درسنامه، درس‌ها را خوانده و در آزمون...