آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

مینی‌دوره جدید- اعتماد به نفس


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۶ شهریور ۱۳۹۴

احتمالا برای شما پیش‌ آمده که بخواهید کاری را انجام دهید و با خود فکر کنید که اعتماد به نفس انجام آن را ندارید بنابراین نمی‌توانید از پس آن کار برآیید. یا فکر کنید یکی از دلایل موفقیت افراد، اعتماد به نفس بالای آن‌ها است و شما چون اعتماد به نفس ندارید احتمالا شکست می‌خورید.

به عبارتی دیگر، اعتماد به نفس افراد ارتباط نزدیکی با موفقیت یا عدم موفقیت و در نتیجه احساس رضایت و خوشحالی آن‌ها در زندگی دارد. به همین دلیل است که اکثر ما به دنبال بالا بردن اعتماد به نفس خود هستیم، به این معنی که می‌خواهیم احساس خوبی نسبت به خود و توانایی‌هایمان داشته باشیم تا در زندگی خوشحا‌ل‌تر و موفق‌تر باشیم.

مینی‌دوره اعتماد به نفس درسنامه، که از امروز، ۲۷ شهریور ماه فعال شده، راه‌هایی را برای بالا بردن اعتماد به نفس معرفی می‌کند و تمرین‌هایی را عرضه می‌کند که می‌تواند به این کار کمک کند.

گذراندن این مینی‌دوره را به همه کاربران درسنامه توصیه می‌کنیم، حتی اگر به دنبال بالا بردن اعتماد به نفس خود نیستید، در این دوره مطالبی را می‌خوانید که می‌تواند به شما در داشتن زندگی شادتر کمک کند.

برای شرکت در این دوره کافی است یک ایمیل خالی به mini.sc@darsnameh.com بزنید یا از طریق اپلیکیشن‌های اندروید و آی‌او‌اس درسنامه دوره را در گوشی خود بارگذاری کنید. برای بارگذاری این دوره در گوشی خود باید به بخش تنظیمات رفته و اپلیکیشن را به روز رسانی کنید.

برای اطلاعات بیشتر از عنواین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی دوره مراجعه کنید. 

نظرات

مرسی از این دوره

ارسال نظر


بلاگ‌نوشت:
‎بد نیست بعضی اوقات از این همه ساعاتی که وبگردی می‌کنیم را به فراگیری آکادمیک اختصاص دهیم. این روزها چه بسیارند سایت‌های آموزش اینترنتی که می‌توانید برای فراگیری از آن‌ها بهره...