آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

نحوه دانلود apk اپلیکیشن اندروید درسنامه


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۶ تیر ۱۳۹۴

 برخی از کاربران درسنامه در تلفن هوشمند خود گوگل‌پلی ندارند و این سوال را داشته‌اند که چطور می‌توانند اپلیکیشن اندروید درسنامه را در گوشی خود بارگذاری کنند. در این پست وبلاگ این موضوع را توضیح خواهیم داد.

برای آن دسته از دوستان چاره این است که از طریق کامپیوتر خود فایل apk درسنامه را دانلود کنند و آن را به گوشی خود منتقل کنند.

 

۱- برای شروع به اپلیکیشن درسنامه در گوگل‌پلی مراجعه کنید. این لینک شما را به آن‌جا می‌برد.

۲- لینک داخل نوار آدرس را کپی کنید.

Screen Shot 2015-07-16 at 16.56.49.png

 

۳- پس از آن باید به یکی از سایت‌های دانلود apk مراجعه کنید، مثل این سایت. اگر این لینک‌ کار نکرد، برای پیدا کردن سایت‌های دیگر برای دانلود apk کافی است عبارت download apk from play store را در گوگل جستجو کنید.

۴- آدرس اپلیکیشن درسنامه در گوگل پلی را که کپی کرده‌اید، در جعبه‌ای که در تصویر زیر مشخص شده است وارد کنید.

 

۵- پس از وارد کردن آدرس صفحه اپلیکیشن درسنامه در جعبه اشاره شده در بالا، تنها کافی است بر روی Search کلیک کنید. پس از کلیک کردن، پنجره جدیدی باز می‌شود که در آنجا تنها کافی است بر روی Download APK File کلیک کنید تا فرآیند ذخیره شدن فایل بر روی کامپیوتر شما آغاز شود.

۶- حالا تنها کافی است فایل apk را به گوشی اندروید خود منتقل کنید و فرآیند نصب را آغاز کنید.

 

لطفا توجه داشته باشید پیشنهاد درسنامه این است که گوگل‌پلی را در گوشی خود نصب کنید و از طریق گوگل‌پلی اپلیکیشن اندروید درسنامه را در گوشی خود دانلود کنید.

در انتها فراموش نکنید نظرات خودتان را در مورد اپلیکیشن درسنامه با ما در میان بگذارید و درسنامه را به دوستان خود معرفی کنید :)

نظرات

ممنون که پیگیر بودید.

روش عالی ای هست.

سلام
متاسفانه بعد از دانلود اپ درسنامه وقتی یک دوره را انتخاب می کنم،بعد مز گذشت مهلت 24 ساعته برای شروع دوره می بینم که دوره حذف شده...ینی اصلا امکان مطالعه وجود ندارد
لطفا پیگیری کنید،ممنون

امیررضای عزیز، 
لطف می‌کنید این مشکل را در صورت امکان به همراه اسکرین شات برای بخش پشتیبانی درسنامه به آدرس support@darsnameh.com ایمیل کنید؟ 

امروز تولد اینجاست. نمی خوایین تولدش رو تبریک بگین؟ تولدش مبارک...
۲۵ مرداد رو فراموش نکنین

ممنون که یادتون بود، خوشحالمون کردین :)
 

یعنی دمتون گرم، دنبال همچین چیزی بودم،

ارسال نظر


ندای امروز:
‎«درسنامه» وب‌سایتی تازه تاسیس است که هدف اصلی آن آموزش کاربران اینترنت به صورت آنلاین یا از راه دور است، اما با یک ویژگی منحصر به فرد به گونه‌ای که تاکنون در وب فارسی آن را...