آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

مینی‌دوره جدید- چگونه در حرفه خود کارشناس شوید


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۱۹ تیر ۱۳۹۴
حتما برای شما پیش آمده که بخواهید در مورد موضوعی که در آن تخصص ندارید تصمیمی بگیرید و برای تصمیم خود نیاز به مشورت با فردی متخصص در زمینه مورد نظر باشید. آن فرد را چگونه انتخاب می‌کنید؟ 
 
بگذارید سوال دیگری مطرح کنیم، آیا در زمینه‌ای که اطلاعات به روز و نسبتا کاملی دارید یا به عبارت دیگر خود را متخصص می‌دانید، دیگران نیز همین دید را نسبت به شما دارند؟ یا به عبارت دیگر، در زمینه‌ای که تخصص دارید، دیگران هم شما را متخصص می‌بینند؟ به عنوان مثال اگر شما در زمینه مدیریت پروژه تخصص دارید و تا به حالا چندین پروژه را مدیریت کرده‌اید، آیا افراد دیگر نیز به شما به عنوان یک مدیریت پروژه موفق و خبره نگاه می‌کنند؟
 
اگر پاسخ شما به سوال اخیر منفی است، مینی دوره «چگونه در حرفه خود کارشناس شوید» دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید تا خودتان را به عنوان یک صاحب‌نظر در زمینه‌ای که تخصص دارید به دیگران معرفی کنید. چرا؟
 
چون این موضوع در زندگی حرفه‌ای شما تاثیر شگرفی می‌گذارد و شما را تبدیل به یک فرد باارزش در کارتان می‌کند و زمینه‌های پیشرفت را برای شما فراهم می‌کند.
 
با این توضیحات اگر هم اکنون فکر می‌کنید که در زمینه‌ای تخصص دارید اما دیگران در مورد شما و تخصص‌تان کم می‌دانند، بد نیست که یک ایمیل خالی به Mini.BAE@darsnameh.com بزنید و در این مینی دوره کوتاه و کاربردی درسنامه شرکت کنید.
هم‌چنین می‌توانید از طریق اپلیکیشن‌های آی‌او‌اس و اندروید درسنامه این دوره را در تلفن هوشمند خود بارگذاری کنید. برای اطلاعات بیشتر از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

نظرات

با سلام شغل من در زمینه توسعه منابع انسانی می باشد میخواهم بدانم چگونه می توانم سطح اطلاعاتی خود را در این زمینه افزایش دهم

ارسال نظر


وبلاگ دانشجویان کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
‎آموزش از راه دور یکی از روش‌های آموزشی این روزها در دنیاست که به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشه، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده. آموزش کاربران اینترنت در ایران...