آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

دوره جدید- کمک‌های اولیه


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۶ خرداد ۱۳۹۴
هر سال میلیون‌ها نفر بر اثر جراحت آسیب می‌بینند یا کشته می‌شوند به دلیل این‌که کمک‌های لازم و به موقع به آن‌ها نمی‌رسد. کمک‌های اولیه می‌تواند میزان مرگ و جراحت ناشی از سوانح را کاهش دهد. کمک‌های اولیه در واقع اقداماتی است که در هنگام وقوع یک حادثه صورت می‌گیرد تا زمانی که اورژانس به محل حادثه برسد. مهارت‌های کمک‌های اولیه اگر به درستی فراگرفته شود و با اعتماد به نفس از آن‌ها استفاده شود، می‌تواند جان افراد را نجات دهد و همه توانایی فرا گرفتن این مهارت‌ها و نجات جان انسان‌ها را دارند. 
 
با توجه به اهمیت این موضوع، تصمیم گرفتیم از امروز، ششم خرداد ۱۳۹۴ در درسنامه دوره کمک‌های اولیه راه‌اندازی کنیم. در این دوره سعی شده با استفاده از عکس و ویدیو اقدامات لازم هنگام وقوع حادثه آموزش داده شود. اما توجه داشته باشید که پیشنهاد ما این است که پس از گذراندن این دوره، در دوره‌های عملی کمک‌های اولیه شرکت کنید چراکه یادگیری این مهارت‌ها به صورت عملی به مراتب مفید‌تر است.
 
هم‌چنین با توجه به حساسیت در فراگیری درست این مهارت‌ها، استثنا برای این دوره درسنامه مدرک ارائه نمی‌شود و پیشنهاد ما این است که برای کسب مدرک کمک‌های اولیه در دوره‌های عملی شرکت کنید. 
 
برای شرکت در این دوره کافی است یک ایمیل خالی به Firstaid@darsnameh.com بزنید یا از طریق اپلیکیشن‌های آی‌او‌اس و اندروید درسنامه این دوره را در تلفن هوشمند خود بارگذاری کنید. برای اطلاعات بیشتر از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید.
 
 
 

نظرات

با سلام. ممنون از برگزاری این دوره، من دوره های حلال احمر رو گذروندم و خوشحال میشم که این دوره از درسنامه رو هم بگذرونم.

OK

با سلام
ممنون از اطلاعات بسیار خوبی که در این دوره برای ما قرار دادید. از بابت راهنمایی مجدد که در این دوره مدرک صادر نمی شود هم سپاسگذارم .
به امید موفقیت برای تمام درسنامه ای ها

بابت این دوره‌ی بسیار مفید، از تیم محترم درسنامه قدردانی می‌گردد.

سلام از پاسخ و راهنمایی شما ممنونم
احسنت بر شما با این همه حوصله
خدا نگهدارتان باشد

ممنون از راهنماییتون من در مورد مدرک دقت نکرده بودم .

ارسال نظر


پی‌سی‌فا سنتر:
‎امروزه بسیاری از سایت‌های ایرانی و خارجی در تلاش‌اند تا سیستمی جامع و مفید برای آموزش مباحث گوناگون از راه دور ایجاد کنند. همه ما می‌دانیم که اموزش از راه دور چه مزایای بسیاری دارد و چه قدر به صرفه جویی...