آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

دوره جدید- آموزش متوسطه فتوشاپ سی اس ۶


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۶ خرداد ۱۳۹۳

بیش از یک سال پیش اولین دوره با موضوع فتوشاپ را در درسنامه فعال کردیم که با استقبال بی‌نظیری از سوی شما دوستان مواجه شد و به جرات می‌توانیم آن دوره را یکی از محبوب‌ترین دوره‌های درسنامه بنامیم. همانگونه که در پست مربوط به دوره مقدماتی فتوشاپ نیز اشاره کرده‌ایم، دوره فتوشاپ در درسنامه در سه سطح خواهد بود که سطح دوم آن یعنی سطح متوسطه از روز سه‌شنبه، ۶ خرداد ماه در درسنامه فعال شده است.

در این دوره آموزشی شما با ابزارها و فرمان‌هایی آشنا می‌شوید که می‌توانید به کمک آنها تغییرات مهم اما ظریف در عکس‌های خود بدهید و از نظر شکل و شمایل عکس مورد نظرتان را بهتر از گذشته کنید. نکته‌ای که باید در مورد این دوره آموزشی مد نظر داشته باشید آن است که تمرکز این دوره بر روی موضوع رنگ و حواشی آن است.

تیم درسنامه امیدوار است که این دوره آموزشی بخش دیگری از نیازهای کاربران فارسی‌زبان فتوشاپ را رفع کند و با فعال کردن دوره فتوشاپ در سطح پیشرفته در آینده‌ای نزدیک، نیازهای اساسی و مهم شما رفع شود.

برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی نیز تنها کافی است که یک ایمیل خالی به Photoshop2@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

پی‌نوشت ۱: دقت کنید که این دوره آموزشی دارای پیش‌نیاز است و شما باید دوره آموزش مقدماتی فتوشاپ سی اس ۶ را گذرانده باشید.

نظرات

خیلی هم خوب

سلام این درس در برنامه ی اندروید دانلود نمیشه بارگزاری نمیشه. خطا می دهد . خطای بارگزاری می دهد . چند سری امتحان کردم
دو درس آموزش متوسطه فتوشاپ سی اس 6 و درس مهاجرت از ویندوز به مک غیر قابل بارگزاری و دانلود هستند . لطفاً مجدد آپلود کنید دروس رو .
من این درس رو میخوام لطفا این فتوشاپ رو برای اندروید مشکلش رو حل کنید .
آخرین ورژن v1.1.7.3 سرعت اینترنتم 2 مگ است تمام دروس دانلود شد به جز این دو درس . موفق و یپروز باشید .
لطفاً بعد از اصلاح ایمیل بدهید . تشکر.

اگر امکانش هست بصورت تلگرامی هم آموزش داده شود لطفا

عالی

با سلام تازه با صفحه شما آشنا شدم فعلا نظر خاصی ندارم

ارسال نظر


امیر منصوری:
آموزش از راه دور یکی از روش‌های آموزشی این روزها در دنیا است که به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشد، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. آموزش کاربران اینترنت در ایران نیز یکی از...