آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

دوره جدید- برنامه‌نویسی با جاوا اسکریپت


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۸ بهمن ۱۳۹۲

برنامه‌نویسی یکی از موضوعاتی است که با گذشت زمان نه تنها از تعداد طرفداران علاقمند به یادگیری آن کم نشده است، بلکه با گسترش دامنه فناوری اطلاعات، هر روز نیاز به برنامه‌نویس در زمینه‌های مختلف بیشتر و بیشتر احساس می‌شود. کشور ما نیز از این قاعده مستثنا نیست و درخواست برای یادگیری زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی هر روز بیشتر می‌شود به گونه‌ای که تیم درسنامه روزی نیست که ایمیلی در مورد آموزش یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی دریافت نکند.

در همین راستا و با توجه به اینکه درسنامه همواره به درخواست کاربران خود توجه ویژه‌ای دارد، تیم درسنامه از روز شنبه، ۲۶ بهمن ماه دوره‌ای با نام «برنامه‌نویسی با جاوا اسکریپت» را فعال کرده است که شما به کمک این دوره می‌توانید با مقدمات و پایه زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت آشنا شوید. علاوه بر این، تیم درسنامه این دوره آموزشی را به این دلیل فعال کرده است که منابع مسنجم و دقیقی در مورد جاوا اسکریپت که به صورت رایگان بر روی فضای وب در دسترسی کاربران فارسی زبان قرار داشته باشد، وجود نداشته است.

اگر شما علاقمند به شرکت در این دوره آموزشی هستید، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به JS1@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره آموزشی نیز می‌توانید به صفحه اختصاصی این دوره مراجعه کنید. البته دقت کنید که برای یادگیری این دوره شما باید با دو مبحث اچ‌تی‌ام‌ال (HTML) و سی‌اس‌اس (CSS) آشنا باشید.

نظرات

درود بر شما،
شما دوره اچ‌تی‌ام‌ال را گذاشته‌اید.
اما بعد از آن ۳ دوره برنامه‌نویسی طراحی پوسته وردپرس، پی‌اچ‌پی و امروز هم جاوا را فعال کرده‌اید که هر ۳ نیازمند سی‌اس‌اس هستند.
خواهشمندم در صورت امکان سی‌اس‌اس را هم قرار دهید تا به واسطه آن بتوان از سایر دوره‌ها نیز بهترین استفاده را کرد.
با احترام و سپاس

دوست عزیز در مورد دوره سی‌اس‌اس باید بگوییم که هم اکنون برنامه‌ای در این زمینه نداریم هر چند که آن را در لیست دوره‌های پیشنهادی درسنامه قرار دادیم. علت این تصمیم هم به این نکته باز می‌گردد که هم اکنون منابع خوبی بر روی اینترنت با این موضوع وجود دارد.

سلام،
خیلی ممنون از شما. خوب می‌شه این منابع خوب تو اینترنتو معرفی کنید بهمون.
با تشکر

واقعا ممنون، دیگه نمی‌دونم چجوری بگم گل کاشتید.

خیلی از شما ممنونم که این دوره‌ها را مخلصانه در اختیار همگان قرار می‌دهید.

goods

خیلی خوب توضیح داده اید ممننننننننننننننون

سلام باتشکرازشمابخاطردورهای درسی مفید

سلام
دست شما درد نكنه، خیلی دوره خوبیه
راستی، درسنامه درامدش از کجاست؟

ارسال نظر


وبلاگ دانشجویان کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
‎آموزش از راه دور یکی از روش‌های آموزشی این روزها در دنیاست که به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشه، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده. آموزش کاربران اینترنت در ایران...