آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

دوره جدید- آموزش مقدماتی فتوشاپ سی اس ۶


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۲ اسفند ۱۳۹۱

اگر از کاربران ثابت درسنامه باشید، به احتمال زیاد می‌دانید که پیشنهادات و انتقادات کاربرانی مانند شما برای تیم درسنامه بسیار ارزشمند است و سیاست کلی درسنامه نیز براساس همین انتقادات و پیشنهادات مشخص می‌شود.

در میان ده‌ها پیشنهادی که تاکنون برای ما ارسال کرده‌اید، آموزش فتوشاپ یک پای ثابت درخواست‌های شما بوده است. به همین دلیل نیز تیم درسنامه با تمام توان خود دوره‌ای با این موضوع را در حداقل زمان ممکن ایجاد کرد که اولین دوره‌ی این مجموعه‌ی ۳ قسمتی، از روز سه‌شنبه، ۲۲ اسفند ماه در درسنامه فعال شده است.

در این دوره آموزشی شما با اصول فتوشاپ سی‌اس ۶ آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت که چگونه از ابزارهایی مانند Crop یا Canvas Size استفاده کنید. دقت کنید که به دلیل گستردگی فوق‌العاده زیاد نرم‌افزار فتوشاپ، تیم درسنامه آموزش این نرم‌افزار را در سه دوره‌ی مجزا در نظر گرفته است و همانگونه که گفته شد، این دوره اولین دوره از این مجموعه‌ی ۳ قسمتی است.

برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به Photoshop1@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

نظرات

با سپاس فراوان.

سلام
بی‌اندازه سپاس، واقعا جای همچین دوره‌ایی خالی بود. ممنونم، این بهترین عیدی از طرف درسنامه عزیزم بود.

سلام و خسته نباشید به تیم درسنامه
خیلی ممنون هستم که این دوره‌ها رو برای ما برگزار می‌کنید و من نهایت استفاده رو می‌کنم.
لطفا بگوید که دوره‌های بعدی آموزش فتوشاپ کی برگزار می‌شه؟

دوست عزیز دوره‌ی متوسط فوتوشاپ به زودی برگزار خواهد شد و هم اکنون در حال بررسی نهایی آن هستیم. مطمئن باشید تا زمانی که این دوره را به پایان ببرید، دوره متوسطه فوتوشاپ را فعال خواهیم کرد.

با تشکر از شما، این دوره‌ها واقعا لازم بود.

با سلام،
ممنون، می‌خواستم پیشنهاد کنم آموزش نرم‌افزار اتوکد و GPS رو هم در صورت امکان داشته باشید.
با تشکر و احترام

دوست عزیز این مورد را در لیست دوره‌های پیشنهادی درسنامه قرار دادیم و با توجه به درخواست دیگر کاربران، به آن توجه خواهیم کرد.

سلام عرض ادب خدمت همه دست‌اندرکاران درسنامه. بنده یک تن از دانش‌آموزان بوده و همچنان بنده از خدمت بشر دوستانه‌ای‌تان قدردانی می‌کنم. سلام‌های گرم خویش را از افغانستان عزیز تقدیم می‌کنم.

دوست عزیز تیم درسنامه بسیار خوشحال است که کاربرانی از سایر کشورها مانند افغانستان دارد و خوشحال هستیم که شما از درسنامه رضایت دارید. ممنون می‌شویم که درسنامه را به دیگران نیز معرفی کنید تا آنها نیز از خدمات درسنامه استفاده کنند.

با سلام و خسته نباشید،
آیا در تعطیلات نوروز درسنامه طبق روال قبل دروس را ارسال می‌کند یا تغییراتی دارد؟
با تشکر

Pages

ارسال نظر


میناب تکنیک:
درسنامه سایتی بسیار عالی و رایگان در زمینه برگزاری دوره های مختلف  آموزش الکترونیکی است. با ثبت نام در دوره های درسنامه مطالب آموزشی را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید ، پس از خواندن هر مطلب...