آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۸ اسفند ۱۳۹۱

حدود ۳ ماه پیش، تیم درسنامه دوره‌ای با نام «مدیریت خشم برای والدین» را فعال کرد که با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران درسنامه مواجه شد و درخواست‌های زیادی در مورد برگزاری دوره‌هایی مشابه دریافت کردیم. در همین راستا و با توجه به اینکه دوره‌های درسنامه براساس درخواست کاربران ایجاد می‌شود، تیم درسنامه دوره‌ای جدید با نام «مدیریت خشم برای نوجوانان» را از روز سه‌شنبه، ۸ اسفند ماه فعال کرده است.

در این دوره‌ی آموزشی، کاربر نوجوان درسنامه با ۸ شگرد اصلی برای مدیریت خشم آشنا خواهد شد تا به کمک آنها بتواند خشم خود را به درستی کنترل و مدیریت کند. این دوره‌ی آموزشی برخلاف دیگر دوره‌های درسنامه، زبانی خودمانی و شکسته دارد تا دارای جذابیت بیشتری برای نوجوانان باشد. تیم درسنامه گذراندن این دوره‌ی آموزشی را به تمام نوجوانان پیشنهاد می‌کند و اگر شما فرزند نوجوانی دارید، تاکید می‌کنیم که این دوره را به فرزند خود معرفی کنید تا در آن شرکت کند.

برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی تنها کافی است که یک ایمیل خالی به Anger2@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

15 نظر

وب‌نوشته‌های مهدی هنرمند‌جوان:
درسنامه رو معرفی کوتاهی بکنم. این سایت مفید بنا بر آموزش از راه دور راه اندازی و کار می‌کنه. واقعا یک گوشه دنج از دریای اینترنت میتونه باشه… بیش از یک سال هست که این سایت رو می‌شناسم و به هرکس که احساس می...