آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۲۱ مهر ۱۳۹۱

هم اکنون ما در دورانی زندگی می‌کنیم که «زمان» ارزشش برابر با «پول» است و به همین دلیل، استفاده‌ی بهینه از زمان به یکی از اصول اساسی در زندگی روزانه‌ی انسان‌ها تبدیل شده است. از همین رو و با توجه به نبود منابع آموزشی رایگان و مناسب برای کاربران فارسی‌زبان، مدتی قبل، تیم درسنامه تصمیم به ایجاد دوره‌ای با این موضوع گرفت که حاصل آن دوره‌ای شده است که از روز پنجشنبه، ۲۰ مهر ماه با نام «مبانی مدیریت زمان» در درسنامه فعال شده است.

در این دوره‌ی آموزشی، شما با مبانی و اصول مدیریت زمان و افزایش بهره‌وری در زندگی روزانه آشنا می‌شوید و خواهید آموخت چگونه از زمان کاری و زندگی خصوصی خود به بهترین نحو استفاده کنید بدون آنکه دچار استرس و اضطراب شوید. با به پایان رساندن این دوره‌ی آموزشی نیز خواهید دانست چگونه یک کار را بدون آنکه وقت خود را تلف کنید، به بهترین شکل پردازش کنید و انجام دهید.

علاوه بر این باید بگوییم که تیم درسنامه این دوره را به این دلیل در مهر ماه فعال کرده است تا از این طریق بتواند به دانش‌آموزان و دانشجویان کمکی در مدیریت زمان‌شان در سال جدید تحصیلی کرده باشد؛ هر چند نباید فراموش کرد که این دوره‌ی آموزشی برای همه‌ی افراد مفید و کاربردی است.

در صورت تمایل برای شرکت در این دوره‌ی آموزشی، تنها کافی است که یک ایمیل خالی به tm@darsnameh.com بزنید. برای اطلاع از عناوین درس‌های این دوره‌ی آموزشی نیز می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این دوره مراجعه کنید.

29 نظر

تبصره:
 اگر چه اینترنت به عنوان یک منبع بسیار مناسب برای پژوهش‌های علمی شناخته می‌شود، اما دسترسی به منابع مطلوب و مرتبط با بحث در آن، چندان کار ساده ای نیست. بسیاری تصور می‌کنند صرف داشتن یک کامپیوتر و...